Polski Serwer Modern Warfare

Forum Poświęcone serwerowi w grze MTA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-12-31 02:08:24

 Wonsz_Żeczny

Moderator

Skąd: Żeka
Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 10
Punktów :   

Wasza ulubiona część Call of Duty...

Witam, założyłem ten wątek po to, aby zobaczyć jaki macie gust... Czy może będzie to Call of Duty 2, gdzie walczyliśmy na frontach drugiej wojny światowej, a może Call of Duty 4 Modern Warfare które zachwyciło zmianą klimatu drugiej wojny światowej na współczesny konflikt, może Call of Duty Advanced Warfare, czyli totalna zmiana na przyszłościowy konflikt. Naprawdę jest tego sporo, oczywiście wspomnę tutaj o Call of Duty 3, gdzie po raz pierwszy (I jedyny) mogliśmy się wcielić w Polaka i zasiąść w czołgu którym z dumą mogliśmy niszczyć niemieckie Pantery. Niestety CoD3 wyszedł tylko na konsole (Osobiście miałem przyjemność pograć na PS2). Liczę, że Activision wie co robi i wkrótce zobaczymy udaną produkcję z ciekawą fabułą i nowymi smaczkami. Dobra... Trochę się rozpisałem... Piszcie w komentarzach nazwy Waszych ulubionych odsłon.

Moja ulubiona część to bez wątpienia Call of Duty Modern Warfare. Szczególnie pamiętam misję w Prypeci gdzie w kamuflażu ghillie przemierzaliśmy kolejne pola i budynki unikając skażonych stref.


Pozdrawiam - Wonsz Żeczny


PS. Gdy to pisałem była druga w nocy więc najmocniej przepraszam za wszelkie błędy.


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/21/USMC_logo.svg/432px-USMC_logo.svg.png

Offline

 

#2 2015-01-03 11:11:38

Soapeg|GenDeltaForce

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasza ulubiona część Call of Duty...

World at War

Offline

 

#3 2015-01-03 20:56:49

Makarov

Moderator

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasza ulubiona część Call of Duty...

World At War i Cod2


http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2014/028/d/3/modern_warfare_2_spetsnaz_wallpaper_by_i7infinity-d7461va.png

Offline

 

#4 2015-01-05 19:42:46

Sandman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasza ulubiona część Call of Duty...

Zdecydowanie World at War i MW 2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.igpz.pun.pl www.ninjasshinobi.pun.pl www.streetartists.pun.pl www.shinobigames.pun.pl www.benedictus.pun.pl